Genel CerrahiAcil Servis ve Ambülans HizmetleriAile Hekimliği ve Check Up BirimiAnesteziBeslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiÇocuk CerrahisiÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıYeni Doğan DönemiGastrointestinal SistemRektum ve Anüsün Cerrahi HastalıklarıSolunum SistemiBaş boyun kitleleriKitlelerOver - Testis Torsiyon ve KitleleriTravmalarAğız içi patolojilerKarın Duvarıİnguinal Bölge Patolojileriİç Hastalıklar (Dahiliye)Göz HastalıklarıGöğüs HastalıklarıKadın Hastalıkları ve Doğum 4 Boyutlu UltrasonNST1.Trimester (İkili Tarama Testi)2.Trimester (üçlü Tarama Testi)4’lü Tarama TestiKardiyolojiKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıRadyolojiÜrolojiNörolojiOrtopedi ve TravmatolojiFizik Tedavi ve RehabilitasyonYoğun BakımlarDermatolojiPolikliklerServisler

Beslenme ve Diyet

Günümüzde şişmanlık, pek çok sağlık problemlerine neden olan bir hastalık olarak değerlendirilmektedir. Uygun bir diyet programı ile hem şişmanlığı tedavi etmek hem de beraberinde getireceği problemleri gidermek ya da önlemek mümkündür. Yaşınıza, boyunuza ve gün içerisindeki aktivitelerinize uygun olarak fazla ya da eksik kilolarınız hakkında diyetisyenimizden yardım alabilirsiniz.

Diyetisyenimiz sizin için en uygun diyet listesini hazırlayacak, önereceği ekzersizlerle vücudunuzun belli bölgelerinde biriken fazla yağlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Diğer yandan aşırı kilo kaybının ve bunun getireceği rahatsızlıkların da uygun bir diyet tedavisi ile giderilmesi mümkündür. Yeme bozukluklarında (anoreksia nevroza, blumia vs.) beslenme yetersizliğine bağlı gelişen hastalıklarda (demir yetersizliği anemisi vs ) besin alerjileri veya besinlere karşı duyarlılığın olduğu durumlarda (laktoz veya intoleransı) diyetisyenimiz size yol gösterecektir.